Sympozja i szkolenia

Sympozjum "Bezpieczne zarządzanie pracą w laboratorium" - edycja 2022

Firma „ESTILAQ” pod honorowym patronatem Perlan Technologies Sp. z o.o oraz przy współpracy z firmą Malon Group, zaprasza po raz kolejny, na trzydniowe spotkanie wszystkie osoby związane z branżą laboratoryjną. Tegorocznym tematem przewodnim będzie zapewnienie ciągłości działania Laboratorium w kontekście pojawiających się wymagań jednostek oceniających zgodność, przepisów prawa oraz problemów z tym związanych.
Już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w szkoleniu udoskonalającym dla pracowników pobierających próbki ścieków. Chcesz mieć pewność, że zostaną przybliżone Ci aktualne wymagania znowelizowanej normy PN-ISP 5667-10:2021-11? To właśnie nasze szkolenie będzie dla Ciebie odpowiednie. Szkolenie prowadzone w formie wykładu oraz praktycznego zastosowania, pozwoli na łatwe i efektywne dostosowanie wymagań normy w codziennej pracy.

Sympozjum "Bezpieczne zarządzanie pracą w laboratorium" - edycja 2021

W imieniu organizatorów: ESTILAQ Ewelina Siwek oraz Centrum Doradczo Szkoleniowego MALON GROUP serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w odbywającym się w dniach 11 – 13 października Sympozjum pt.: „Bezpieczne Zarządzanie Pracą w Laboratorium – edycja 2021″.

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na ww. wydarzeniu. Mamy nadzieję, że był to przyjemnie i owocnie spędzony czas.

Sympozjum "Bezpieczne zarządzanie pracą w laboratorium" - edycja 2020

W imieniu organizatorów: ESTILAQ Ewelina Siwek oraz Centrum Doradczo Szkoleniowego MALON GROUP serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w odbywającym się w dniach 16-18 września Sympozjum pt.: „Bezpieczne Zarządzanie Pracą w Laboratorium – edycja 2020″.

Tegorocznym tematem przewodnim było szeroko pojęte zapewnienie bezpieczeństwa w zarządzaniu pracą laboratorium z uwzględnieniem obszaru systemowego oraz technicznego. Uczestników Sympozjum powitała piękna pogoda oraz cudowna aura unosząca się nad Sypniewem.