Sympozja i szkolenia

Aktualna propozycja szkoleń grudzień 2022 r. oraz styczeń 2023 r.

Sprawdź ofertę

Zapraszamy do aktywnego udziału w szkoleniach doskonalących. Jesteśmy przekonani,że to właśnie nasze szkolenia będzie dla Ciebie odpowiednie. Szkolenie prowadzone w formie wykładu oraz praktycznego zastosowania, pozwoli na łatwe i efektywne dostosowanie wymagań normy w codziennej pracy.

 
 

Sympozjum "Bezpieczne zarządzanie pracą w laboratorium" - 6-8.09.2023 r.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Sympozjum “Bezpieczne zarządzanie praca w Laboratorium”, które jak co roku dostarczy nam dużej dawki wiedzy i ciekawych atrakcji.

Sympozjum "Bezpieczne zarządzanie pracą w laboratorium" - edycja 2022

Firma „ESTILAQ” pod honorowym patronatem Perlan Technologies Sp. z o.o oraz przy współpracy z firmą Malon Group, zaprasza po raz kolejny, na trzydniowe spotkanie wszystkie osoby związane z branżą laboratoryjną. Tegorocznym tematem przewodnim będzie zapewnienie ciągłości działania Laboratorium w kontekście pojawiających się wymagań jednostek oceniających zgodność, przepisów prawa oraz problemów z tym związanych.
Już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w szkoleniu udoskonalającym dla pracowników pobierających próbki ścieków. Chcesz mieć pewność, że zostaną przybliżone Ci aktualne wymagania znowelizowanej normy PN-ISP 5667-10:2021-11? To właśnie nasze szkolenie będzie dla Ciebie odpowiednie. Szkolenie prowadzone w formie wykładu oraz praktycznego zastosowania, pozwoli na łatwe i efektywne dostosowanie wymagań normy w codziennej pracy.